2022
Is de 15e editie
16
goede doelen gesponsord
>43000
gedoneerd (alle acties Sail4Charity)
51
inschrijvingen in 2020

Charity Cup Oosterschelde

KLASSENINDELING 2022

SWA/ORC = wit lint in het achterstag en witte klassevlag op het startschip

SWB/OLDGAFFERS = geel lint in het achterstag of aan de spriet en gele klassevlag op het startschip

                                                                                                                          

NAAM BOOT

EIGENAAR

SWA

ORC

SWB

OLD GAFFERS

 

 

 

 

 

 

 

 

Camelot

Nils Bouwman/Jet Idskes

84,0

1,1306

 

 

Ondiepe kiel

Slartibartfast

Cees Verhoef/Jantine v.d. Lee

88,5

1,0004

 

 

 

Frats

Marieke Sasse

88,0

1,0071

 

 

 

IBEX

Jeroen Visser

84,5

1,0506

 

 

 

Ceejay

Karel Vandesande

84,5

 

 

 

 

Marieke

D. Heineke

93,0

 

 

 

Vaste schroef

Ferox

Tim Ferrari

88,5

 

 

 

 

Samba Pa Ti

Uwe Leonard

84,5

 

 

 

 

Zee/Deler

E. van de Vrie

83,5

 

 

 

 

Lady Luck

J. Dessens

93,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BoeBoe

Leo van Haastregt

 

 

102

 

 

Blue Moon

Marc van Remoortere

 

 

109,5

 

No Spi en Vaste schroef

Valentine

Alex Worms

 

 

106

 

 

GP21

Leon Bij de Vaate

 

 

97

 

 

Vondeling

D. Kloosterman

 

 

103,5

 

No Spi

Anemone

Dirk Peeters

 

 

115

0,916

 

Gwylan

Florence Meganck

 

 

110

0,961

 

Njord

Izak Welleman

 

 

124

0,837

 

Recipe

Ricks Meppelder

 

 

116

0,906

 

Sylvia Green

Sjef Menu

 

 

119

0,879

 

 

 

 

 

 

 

 

Startschip

Adri Verras

 

 

 

 

 

Organisatie

Monique v.d. Visse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdinfo

Kijkt u a.u.b. ook regelmatig aan de rechterzijde bij "Documenten". 

Dat gaat gezellig worden tijdens de Charity Cup aan de Oosterschelde komend weekend! Vriendelijk verzoek aan alle deelnemers om gezellig bij elkaar aan het einde van de sluiskom, achter de voetgangersbrug, te komen liggen.  Graag de rubberrand aan de steiger onder de kraan vrijhouden zodat de kraan gebruikt kan worden in geval van nood. De wedstrijddocumenten staan aan de rechterzijde van deze pagina. Papieren wedstrijdverklaringen en klasselintjes om aan het achterstag te bevestigen zitten in de Goody Bag.                   

 

 

Inschrijven
SW

SW

  • Marc Mangert 
    Loodemar - Bavaria
SW

SW

  • Theun Hage 
    Hagelslag - SJ 320
SW

SW

  • Jet Idskes / Nils Bouwman 
    Camelot - First 40
SW

SW

  • Leon BijdeVaate 
    GP21 - GP21
  • Ron Legemaate 
    Fizzer - First 22

Hall of fame

Klasse SWA


  • 1
    J. Bol
    ABoen - Grand Soleil 34 new
  • 2
    B. Daems
    Con Spirito - Spirit 37
  • 3
    T. Ferrari
    Ferox - Elan 333

Klasse SWB


  • 1
    P. Goyvaerts
    Bojangles22 - J/22
  • 2
    L. van Haastregt
    BoeBoe - Beneteau First Class 7
  • 3
    M. Minten
    Windhapper - Dehler 25cr

ORC/IRC


  • 1
    J. Bol
    ABoen - Grand Soleil 34 new
  • 2
    B. Daems
    Con Spirito - Spirit 37
  • 3
    J. Idskes
    Camelot - First 40

Old Gaffers


  • 1
    F. Meganck
    Gwylan - Old Gaffer
  • 2
    R. Carpentier
    Lona III - Old Gaffer